- Dit evenement is voorbij.
Groen Geluk Markt: planten(ruil-)markt

Planten(ruil-)markt in de Struintuin
Op zaterdag 11 april 2026 organiseert Groei & Bloei – afdeling Amersfoort e.o. samen met De Groene Belevenis de ‘Groen Geluk Markt’. Op deze gezellige markt kun je plantjes, stekjes, knollen en bollen, zaden en zaailingen van zowel kamerplanten, groenteplanten, tuin- én kuipplanten kopen of ruilen.
Naast diverse particuliere kwekers, bieden ook groene verenigingen en lokale zzp’ers zelf gekweekte planten aan. De toegang tot de markt is gratis.
Programma
10:00 – 11:00Â markt open voor kwekers: onderling ruilen van planten, stekjes, zaailingen etcetera
11:00 – 14:00Â markt open voor bezoekers: plantjes, stekjes en zaailingen te koop. Ook zijn er diverse activiteiten en is er koffie en thee met zelfgebakken lekkers.
Rondleidingen en demonstraties
Om 12:00 uur en om 13:00 uur zijn er rondleidingen door de Struintuin onder leiding van tuinvrijwilligers.
En om 11:30 en 12:30 uur kunnen bezoekers terecht bij een demo over ‘één vierkante meter voor biodiversiteit’. Tuincoach Emma van Steen laat in de praktijk zien hoe je zelfs met een klein hoekje in je tuin verschil kunt maken voor planten en dieren.
Aanmelden als kweker
Houd je van het vermeerderen van plantmateriaal en wil je graag alvast een gratis plekje reserveren op de markt? Stuur een mail aan [email protected] of bel met Suzanne Thiessen, op 06-4820 5239

